ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

Zmiana w Regulaminie Dostępu do Usługi TIDAL od 1.09.2023 r.

30.07.2023

Szanowni Abonenci,

 

Informujemy, że dla Abonentów, którzy otrzymali stosowną komunikację indywidualną, od 1. września 2023 r. nastąpi zmiana w Regulaminie Dostępu do Usługi TIDAL.

Zmianie ulega treść § 4 ust. 2 pkt. b) i c) Regulaminu Dostępu do Usługi TIDAL, w następujący sposób:

b) wariant TIDAL HiFi – 21,99 zł,

c) wariant TIDAL HiFi Family – 34,99 zł.

 

Co to oznacza?

Akceptacja nowych warunków nastąpi automatycznie. Pozostałe warunki świadczenia Usług, niewskazane w przedmiotowej komunikacji, nie ulegają zmianie. Akceptacja zmian nie wymaga żadnych działań, a umowa będzie od 01.09.2023 r. realizowana na zmienionych warunkach.

 

W związku z tymi zmianami Abonenci, których one dotyczą mają prawo, do 31.08.2023 r., złożyć do firmy Multimedia Capital Two Sp. z o.o. wypowiedzenie, które oznacza rozwiązanie umowy w zakresie dostarczania usługi TIDAL z dniem 01.09.2023 r.

Wypowiedzenie powinno zostać złożone na piśmie, elektronicznie lub w formie dokumentowej. Pismo składane przez Abonenta powinno zostać przesłane na adres siedziby Multimedia Capital Two Sp. z o.o. (ul. Wojciecha Kossaka 2/11, 83-000 Pruszcz Gdański) lub Biura Obsługi Klienta. Za datę wypowiedzenia przyjmuje się datę wpłynięcia wypowiedzenia do siedziby Multimedia Capital Two Sp. z o.o. (nie datę nadania przesyłki).

W oświadczeniu prosimy o podanie jako przyczyny wypowiedzenia Umowy Abonenckiej „brak akceptacji podwyżki opłaty abonamentowej usługi TIDAL”. Informujemy jednocześnie, iż niepodanie przyczyny może skutkować uznaniem, iż wypowiedzenie złożone zostało na zasadach ogólnych. Niezłożenie wypowiedzenia w powyższym terminie spowoduje, iż od dnia 01.09.2023 r. Umowa będzie realizowana na zmienionych warunkach.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 588 588 444.

Zmiana w Regulaminie TIDAL

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.