ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

Nowe cenniki usług telekomunikacyjnych w Multimedia Capital Two sp. z o.o.

29.02.2024

Wprowadzenie z dniem 01.04.2024r. nowego cennika usług telekomunikacyjnych.

Szanowni Państwo,
Pragniemy podziękować za zaufanie jakim obdarzyliście naszą firmę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa wieloletnią lojalność wobec nas oraz za to, że nadal chcecie korzystać z naszych usług doceniając w ten sposób naszą codzienną pracę.
W Multimedia Capital Two sp. z o. o. intensywnie inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym jakość usług, które Państwu dostarczamy pozostaje na najwyższym możliwym poziomie. Codziennie zabiegamy o to, aby nasze usługi były dostępne w miejscach, w których Państwo chcecie z nich korzystać. Zmieniające się ciągle podejście oraz wymagania wobec usług telekomunikacyjnych, sprawiają, że niegdyś opcjonalne technologie, jak np. szybki dostęp do Internetu czy telewizja, którą można „zabrać” ze sobą, stały się podstawą dzisiejszej rozrywki, edukacji i pracy.
Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że:
· nasi abonenci zyskali dostęp do szybkiego Internetu do 1,2 GB/s,
· oferujemy szeroką ofertę telewizyjną w jakości 4K, HD oraz nowe cyfrowe kanały radiowe,
· rozwijamy usługę Telewizji Internetowej „Masz Internet, masz Telewizję!”,
· wprowadziliśmy telewizję na urządzenia mobilne (usługa Multiscreen),
· stale rozbudowujemy nasze Call Center, skracając czas obsługi telefonicznej wszystkich Klientów naszej firmy,
· jesteśmy dla Was dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Mamy jednak za sobą bardzo trudny okres pandemii, silnego spadku wartości pieniądza (inflacji) oraz ogólnego wzrostu cen, w tym szczególnie cen wykorzystywanych przez nas komponentów, wzrostu cen energii elektrycznej, paliwa oraz istotnego wzrostu kosztów zatrudnienia, które stanowią podstawę naszej działalności. Zmusza nas to do dokonania korekty niektórych cen usług i opłat. W związku z tym informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2024r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych, dla Państwa wygody opatrzony nową szatą graficzną oraz zawierający w sobie ceny wszystkich oferowanych przez nas usług.  Stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004r. – Prawo  telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 kwietnia 2024r. Zapraszamy do zapoznania się z nowym Cennikiem oraz wprowadzonymi przez nas zmianami.
Nowy Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem :
Jeżeli zaakceptujecie Państwo zmiany nie musicie nic robić. Jesteśmy przekonani, że regulacje, których musieliśmy dokonać uda nam się wynagrodzić Państwu w postaci jeszcze wyższej jakości oraz większego zakresu dostarczanych usług. Naszą misją, jako regionalnego operatora jest walka z wykluczeniem cyfrowym. Chcemy zapewnić naszym Abonentom bez względu na miejsce ich zamieszkania, dostęp do takich samych usług, jak mieszkańcom dużych ośrodków miejskich.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią
 tel. 588 588 444.
 Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje.
Zapraszamy do korzystania z usług Telewizji Kablowej Multimedia Capital Two sp. z o.o., największego regionalnego operatora telekomunikacyjnego w Waszym mieście!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.