ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

15.04.2024

Zmiany warunków świadczenia usług roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie od dnia 15 maja 2024 r.

Informujemy, że z uwagi na zmianę kursu EUR/PLN i na podstawie postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/612 z dnia 6 kwietnia 2022 r. oraz Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2021/654 z dnia 18 grudnia 2020 r., z dniem 15 maja 2024 r. nastąpi zmiana warunków świadczenia usług w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.
Zmiany polegają na:

1. obniżeniu wysokości dodatkowych opłat pobieranych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie za:

a) 0,11 zł brutto za minutę wykonanego połączenia głosowego,
b) 1,17 zł brutto za 10 minut wykonanego połączenia głosowego,
c) 0,01 zł brutto za minutę odebranego połączenia głosowego,
d) 0,10 zł brutto za 10 minut odebranego połączenia głosowego,
e) 0,02 zł brutto za wysłaną wiadomość SMS,
f) 0,08 zł brutto za 10 wysłanych wiadomości MMS,

2. obniżeniu wysokości dodatkowych opłat pobieranych po przekroczeniu Limitów Roamingowych DATA na korzystanie z transmisji danych w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie za transmisję danych – do 8,45 zł za 1 GB,

3. podwyższeniu Limitów Roamingowych DATA na korzystanie z transmisji danych w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.

Multimedia Capital Two sp. z o.o. oferuje Państwu te usługi na warunkach nie mniej korzystnych niż oferowane na terytorium Polski, w szczególności pod względem jakości usług telekomunikacyjnych. Ze względu na specyfikę usług świadczonych w roamingu w pewnych sytuacjach jakość ta może jednak się różnić od jakości usług oferowanych na terytorium Polski, co może być spowodowane w szczególności różnicami w generacji sieci operatorów uczestniczących w roamingu, czy też stosowanymi przez nich odmiennymi warunkami lub technologiami. Szczegółowe informacje odnośnie jakości znajdą Państwo w regulaminie usług na stronie www.multimedia2.pl.

W przypadku braku akceptacji zmian w Cenniku, przedstawionych w niniejszym komunikacie, do dnia wejścia w życie zmian, tj. do dnia 15 maja 2024 roku, przysługuje Państwu prawo rozwiązania umowy o świadczenie Usług Telekomunikacyjnych, do której zastosowanie ma dany Cennik w trybie i na warunkach w niej określonych. Ponieważ zmiany w Cenniku wynikają bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa, w przypadku skorzystania przez Państwa z prawa rozwiązania umowy zawartej na czas oznaczony Multimedia Capital Two sp. z o.o. przysługuje roszczenie o zwrot ulg, o ile umowa takie ulgi przewiduje.

Mamy nadzieję, że nowe, niższe stawki oraz wprowadzone zmiany będą dla Państwa satysfakcjonujące.

Aktualizacja Dokumentacji dla Klientów Indywidualnych:

Wykaz zmian limitów transmisji danych od 15 maja 2024 r

Cennik Usług Telekomunikacyjnych dla Klientów indywidualnych ważny od 01.04.2024r.

Zasady korzystania z Limitu Transmisji Danych UE_MMCT

Polityka Uczciwego Korzystania_MMCT

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.