ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

CBS Europa to KINO DOBRYCH EMOCJI: miejsce relaksu, wytchnienia i komfortu.

Filmy pełne emocji emitowane w niedzielę - 9 kwietnia

05.04.2023

Filmy

1

Żandarm i dziewczęta

Premiera: niedziela 9 marca, godz. 12:10
Komedia „Żandarm i policjantki” z niezapomnianym Louisem de Funesem w obsadzie jest ostatnim filmem należącym do słynnej francuskiej serii o perypetiach nieporadnych stróżów prawa z pięknego Saint-Tropez. Tym razem do grona służących na komisariacie w tym nadmorskim mieście żandarmów dołączają cztery młode policjantki: Christine, Marianne, Isabelle i Yo. Zostają tam skierowane na staż. Pracujący na komisariacie od lat żandarmi, zwłaszcza Gerber i Cruchot, tracą głowę dla ślicznych stażystek. Pewnego wieczoru Isabelle zostaje uprowadzona przez tajemniczego osobnika. Wkrótce ktoś porywa również Marianne. Policjanci prowadzą usilne poszukiwania zaginionych, tym bardziej że niebawem do Saint-Tropez mają przyjechać pułkownik i minister. Kiedy w filmie w niewyjaśnionych okolicznościach giną pozostałe kobiety, sytuacja zaczyna zagrażać międzynarodowym konfliktem dyplomatycznym. Yo jest bowiem córką prezydenta jednego z afrykańskich państw.

 

 

2

Maria Antonina

Premiera: niedziela 9 kwietnia, godz. 16:35

Kirsten Dunst jako słynna królowa – i jedna z najciekawszych kreacji aktorki.

15-letnia austriacka arcyksiężniczka z rodu Habsburgów, wskutek porozumienia dyplomatycznego, zostaje wydana za mąż za następcę francuskiego tronu. Młodziutki Ludwik August nie zwraca specjalnej uwagi na świeżo poślubioną żonę. Maria Antonina musi błyskawicznie nauczyć się dworskiej etykiety, zorientować w wersalskich układach i układzikach. Jednocześnie ciąży na niej presja szybkiego wydania na świat potomka. XVIII-wieczny francuski świat władzy, polityki i zakulisowych intryg nie da Antoninie chwili wytchnienia. Będzie to zarazem czas fizycznego, jak i psychicznego dojrzewania.

3

Niania w Nowym Yorku

Premiera: 9 kwietnia o 18:55

Ambitna dziewczyna zostaje opiekunką dziecka w bogatej, dysfunkcyjnej rodzinie – Scarlett Johansson zbiera życiowe doświadczenia.

Młoda Annie Braddock właśnie skończyła college. Dziewczyna specjalizuje się w antropologii, lecz dobre wyniki nie idą w parze z jej sytuacją życiową. Annie staje przed koniecznością zarabiania. Podczas spaceru po parku poznaje bogatą damę, która potrzebuje opiekunki do kilkuletniego synka. Annie szybko podejmuje decyzję o zatrudnieniu się w tym charakterze. Już pierwsze dni pracy w zamożnym domu na Manhattanie i z trudnym, wycofanym chłopcem okazują się nie lada wyzwaniem. Rodzina jest dysfunkcyjna. Ojciec to zagoniony biznesmanem, a matka zamiast domem i synkiem zajmuje się własnymi sprawami. Chłopiec instynktownie szuka bliskości niani i niebawem zaczyna traktować Annie jak prawdziwą mamę. Praca z dnia na dzień staje się coraz bardziej ciężka, a konflikty między domownikami narastają. Pewną odskocznią będzie dla Annie spotkanie z sympatycznym Calvinem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.