ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

Lista kanałów

Pakiet StartBox

66 kanałów

64 zł/mies

Pakiet MiniBox

100 kanałów

74 zł/mies

Pakiet SuperBox

137 kanałów

84 zł/mies

Pakiet MaxBox

161 kanałów

101 zł/mies

Pakiet Eleven Sport

5 kanałów

14,99 zł/mies

Pakiet Canal + Prestige

8 kanałów

49,99 zł/mies

Pakiet HBO HD

3 kanałów

29,99 zł/mies

Pakiet Cinemax

2 kanałów

10,00 zł/mies

Pakiet Fan Club

7 kanałów

14,99 zł/mies

StartBox

TVP 1 HD

LCN 101

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 102

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP Info HD

LCN 103/108

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

TVN HD

LCN 104

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

TVN 7 HD

LCN 105

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

Polsat HD

LCN 106

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

WP HD

LCN 114

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

TV Puls HD

LCN 119

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

Puls 2 HD

LCN 120

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 122/606

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 124

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

TV 4 HD

LCN 125

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

Tele 5 HD

LCN 126

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 127

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 129

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

TVP ABC HD

LCN 130

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

TVP Historia

LCN 131

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

Zoom TV HD

LCN 135

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 137/801/807

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIŚ HD

LCN 137/804

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVN Style HD

LCN 146/704

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 147

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

TVP Nauka

LCN 160

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna i Ekologia.

HGTV HD

LCN 166/705

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 173

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 174

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TTV

LCN 189

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TVP Polonia

LCN 197

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

Eurosport HD

LCN 205

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 208

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 301

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 302

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 314

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

TV 6 HD

LCN 329

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

Cartoon Network HD

LCN 403

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 404

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 410

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 412

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 413

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 414

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 502

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 513

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 523

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 601

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 603

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 612

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 612

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 613

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 615

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Polsat Cafe HD

LCN 706

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 711

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

TV Okazje HD

LCN 712

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 714

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 717

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 802

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 805

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 806

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 810

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

WTK HD

LCN 818

Telewizja WTK (dawniej: Wielkopolska Telewizja Kablowa) – poznańska telewizja.

Amazing

LCN 999

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

MiniBox

TVP 1 HD

LCN 101

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 102

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP Info HD

LCN 103/108

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

TVN HD

LCN 104

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

TVN 7 HD

LCN 105

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

Polsat HD

LCN 106

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TV Puls HD

LCN 119

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

Puls 2 HD

LCN 120

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 122/606

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 124

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

TV 4 HD

LCN 125

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

Tele 5 HD

LCN 126

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 127

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 129

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

TVP ABC HD

LCN 130

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

TVP Historia

LCN 131

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

Zoom TV HD

LCN 135

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 137/801/807

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIŚ HD

LCN 137/804

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVN Style HD

LCN 146/704

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 147

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

TVP Nauka

LCN 160

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna i Ekologia.

HGTV HD

LCN 166/705

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 173

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 174

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TTV

LCN 189

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TVP Polonia

LCN 197

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

Eurosport HD

LCN 205

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 208

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 301

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 302

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 314

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

TV 6 HD

LCN 329

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

Cartoon Network HD

LCN 403

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 404

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 410

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 412

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 413

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 414

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 502

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 513

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 523

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 601

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 603

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 612

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 612

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 613

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 615

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Polsat Cafe HD

LCN 706

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 711

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

TV Okazje HD

LCN 712

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 714

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 717

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 802

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 805

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 806

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 810

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

WTK HD

LCN 818

Telewizja WTK (dawniej: Wielkopolska Telewizja Kablowa) – poznańska telewizja.

Amazing

LCN 999

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

FOOD Network HD

LCN 148

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 167/521

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 203

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 206

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport News HD

LCN 211

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 222

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 308

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 315

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

DIZI HD

LCN 326

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 331

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 332

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 334

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Boomerang HD

LCN 407

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 407

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 503

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 519

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 607

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 610

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 618

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 624

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 625

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 627

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 703

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

ID Polska HD

LCN 707

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

DLife HD

LCN 708

Program został utworzony, aby odpowiedzieć na ogromną potrzebę prawdziwych, praktycznych rozwiązań dla całodobowego wyzwania, jakim jest zarządzanie cukrzycą.

E! Entertainment HD

LCN 716

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 821

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso

LCN 826

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 831

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 832

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 908

Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

TVC HD

LCN 831

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

SuperBox

TVP 1 HD

LCN 101

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 102

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP Info HD

LCN 103/108

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

TVN HD

LCN 104

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

TVN 7 HD

LCN 105

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

Polsat HD

LCN 106

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

Polsat 2 HD

LCN 117

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

TV Puls HD

LCN 119

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

Puls 2 HD

LCN 120

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 122/606

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 124

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

TV 4 HD

LCN 125

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

Tele 5 HD

LCN 126

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 127

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 129

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

TVP ABC HD

LCN 130

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

TVP Historia

LCN 131

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

Zoom TV HD

LCN 135

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 137/801/807

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIŚ HD

LCN 137/804

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVN Style HD

LCN 146/704

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 147

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

TVP Nauka

LCN 160

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna i Ekologia.

HGTV HD

LCN 166/705

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 173

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 174

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TTV

LCN 189

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TVP Polonia

LCN 197

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

Eurosport HD

LCN 205

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 208

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 301

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 302

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 314

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

TV 6 HD

LCN 329

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

Cartoon Network HD

LCN 403

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 404

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 410

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 412

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 413

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 414

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 502

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 513

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 523

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 601

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 603

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 612

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 612

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 613

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 615

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Polsat Cafe HD

LCN 706

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 711

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

TV Okazje HD

LCN 712

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 714

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 717

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 802

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 805

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 806

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 810

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

WTK HD

LCN 818

Telewizja WTK (dawniej: Wielkopolska Telewizja Kablowa) – poznańska telewizja.

Amazing

LCN 999

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

FOOD Network HD

LCN 148

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 167/521

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 203

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 206

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport News HD

LCN 211

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 222

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 308

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 315

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

DIZI HD

LCN 326

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 331

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 332

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 334

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Boomerang HD

LCN 407

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 407

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 503

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 519

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 607

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 610

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 618

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 624

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 625

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 627

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 703

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

ID Polska HD

LCN 707

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

DLife HD

LCN 708

Program został utworzony, aby odpowiedzieć na ogromną potrzebę prawdziwych, praktycznych rozwiązań dla całodobowego wyzwania, jakim jest zarządzanie cukrzycą.

E! Entertainment HD

LCN 716

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 821

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso

LCN 826

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 831

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 832

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 908

Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

Comedy Central HD

LCN 107/304

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Paramount HD

LCN 121/323

Paramount HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Polsat Comedy Central Extra HD

LCN 123/305

Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVP Rozrywka HD

LCN 132

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

TVP Sport HD

LCN 201

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Polsat Sport HD

LCN 202

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Golf Channel HD

LCN 225

Polski telewizyjny kanał tematyczny o golfie na licencji NBCUniversal oraz PGA Tour.

Sport Klub HD

LCN 223

Kanał sportowy o europejskim zasięgu. Odbiorcy znajdą tu głównie programy skupiające się na grach zespołowych. Stacja transmituje wydarzenia koszykarskie oraz rozgrywki piłkarskie.

Ale Kino+ HD

LCN 303

Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

Epic Drama HD

LCN 306

Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

AXN

LCN 307

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

FilmBoxFamily

LCN 352

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

Disney Junior

LCN 408

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Junior Music HD

LCN 419

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

Discovery Science HD

LCN 504

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Animal Planet HD

LCN 507

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Polsat Doku HD

LCN 508

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

BBC Earth HD

LCN 512

Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Planete+HD

LCN 514

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Polsat Viasat History HD

LCN 516

Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

Polsat Viasat Nature HD

LCN 517

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

DocuBox HD

LCN 520

DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

CBS Reality HD

LCN 527

Oferta programowa obejmuje filmy dokumentalne i seriale kryminalne ukazujące prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 528

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

MTV 00s

LCN 608

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

STARTS TV HD

LCN 608

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Music BOX HD

LCN 619

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MTV 90s

LCN 626

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

MTV 80s

LCN 628

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

BBC BRIT HD

LCN 701

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy - motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

BBC Lifestyle HD

LCN 702

Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

ID Polska HD

LCN 707

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

CANAL+ Domo HD

LCN 713

Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Active Family HD

LCN 713

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

Red Carpet TV HD

LCN 722

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

Wydarzenia 24 HD

LCN 808

W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

TV Republika HD

LCN 824

Sprawdź najnowsze wiadomości z kraju, świata i oglądaj na żywo.

MaxBox

TVP 1 HD

LCN 101

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 102

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP Info HD

LCN 103/108

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

TVN HD

LCN 104

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

TVN 7 HD

LCN 105

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

Polsat HD

LCN 106

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TV Puls HD

LCN 119

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

Puls 2 HD

LCN 120

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 122/606

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 124

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

TV 4 HD

LCN 125

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

Tele 5 HD

LCN 126

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 127

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 129

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

TVP ABC HD

LCN 130

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

TVP Historia

LCN 131

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

Zoom TV HD

LCN 135

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 137/801/807

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIŚ HD

LCN 137/804

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVP 3

LCN 138

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej

TVN Style HD

LCN 146/704

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 147

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

TVP Nauka

LCN 160

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna i Ekologia.

HGTV HD

LCN 166/705

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 173

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 174

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TTV

LCN 189

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TVP Polonia

LCN 197

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

Eurosport HD

LCN 205

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 208

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 301

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 302

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 314

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

TV 6 HD

LCN 329

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

Cartoon Network HD

LCN 403

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 404

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 410

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 412

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 413

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 414

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 502

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 513

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 523

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 601

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 603

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 612

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 612

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 613

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 615

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Polsat Cafe HD

LCN 706

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 711

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

TV Okazje HD

LCN 712

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 714

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 717

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 802

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 805

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 806

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 810

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

WTK HD

LCN 818

Telewizja WTK (dawniej: Wielkopolska Telewizja Kablowa) – poznańska telewizja.

Amazing

LCN 999

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

FOOD Network HD

LCN 148

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 167/521

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 203

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 206

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport News HD

LCN 211

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 222

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 308

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 315

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

DIZI HD

LCN 326

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 331

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 332

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 334

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Boomerang HD

LCN 407

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 407

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 503

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 519

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 607

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 610

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 618

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 624

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 625

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 627

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 703

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

ID Polska HD

LCN 707

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

DLife HD

LCN 708

Program został utworzony, aby odpowiedzieć na ogromną potrzebę prawdziwych, praktycznych rozwiązań dla całodobowego wyzwania, jakim jest zarządzanie cukrzycą.

E! Entertainment HD

LCN 716

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 821

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso

LCN 826

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 831

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 832

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 908

Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

Comedy Central HD

LCN 107/304

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Paramount HD

LCN 121/323

Paramount HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Polsat Comedy Central Extra HD

LCN 123/305

Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVP Rozrywka HD

LCN 132

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

TVP Sport HD

LCN 201

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Polsat Sport HD

LCN 202

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Golf Channel HD

LCN 225

Polski telewizyjny kanał tematyczny o golfie na licencji NBCUniversal oraz PGA Tour.

Sport Klub HD

LCN 223

Kanał sportowy o europejskim zasięgu. Odbiorcy znajdą tu głównie programy skupiające się na grach zespołowych. Stacja transmituje wydarzenia koszykarskie oraz rozgrywki piłkarskie.

Ale Kino+ HD

LCN 303

Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

Epic Drama HD

LCN 306

Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

AXN

LCN 307

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

FilmBoxFamily

LCN 352

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

Disney Junior

LCN 408

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Junior Music HD

LCN 419

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

Discovery Science HD

LCN 504

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Animal Planet HD

LCN 507

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Polsat Doku HD

LCN 508

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

BBC Earth HD

LCN 512

Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Planete+HD

LCN 514

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Polsat Viasat History HD

LCN 516

Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

Polsat Viasat Nature HD

LCN 517

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

DocuBox HD

LCN 520

DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

CBS Reality HD

LCN 527

Oferta programowa obejmuje filmy dokumentalne i seriale kryminalne ukazujące prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 528

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

MTV 00s

LCN 608

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

STARTS TV HD

LCN 608

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Music BOX HD

LCN 619

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MTV 90s

LCN 626

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

MTV 80s

LCN 628

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

BBC BRIT HD

LCN 701

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy - motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

BBC Lifestyle HD

LCN 702

Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

ID Polska HD

LCN 707

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

CANAL+ Domo HD

LCN 713

Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Active Family HD

LCN 713

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

Red Carpet TV HD

LCN 722

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

Wydarzenia 24 HD

LCN 808

W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

FREEDOM

LCN 814

Telewizja, która ma na celu pokazanie prawdy o wojnie ukraińsko-rosyjskiej.

TV Republika HD

LCN 824

Sprawdź najnowsze wiadomości z kraju, świata i oglądaj na żywo.

Da Vinci HD

LCN 402

Stacja, której głównym odbiorcą są dzieci i młodzież. Porusza tematykę przyrodniczą, społeczną, o naukach społecznych i naukach o Ziemi. Nadaje filmy dokumentalne i magazyny naukowe.

Nicktoons HD

LCN 409

Oferta programowa przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Nick Jr

LCN 415

Nick Jr. to kanał tematyczny dla najmłodszych widzów. Na antenie można obejrzeć pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją.

Top Kids HD

LCN 416

To polski tematyczny kanał telewizyjny skierowany do dzieci i młodzieży, emitujący klasyczne seriale animowane.

Duck TV

LCN 417

Stacja skierowana do najmłodszych dzieci, w wieku od 6 do 36 miesiąca życia, a także ich rodziców. Oferta programowa obejmuje animacje oraz krótkie bajki rysunkowe.

Polsat Jim Jam

LCN 418

Stacja dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Przedszkolaki mogą tutaj oglądać programy edukacyjne, rozrywkowe i przygodowe.

TVP Sport HD

LCN 201

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Eurosport 2 HD

LCN 206

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport Extra

LCN 209

Polsat Sport Extra oferuje widzom mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP czy Motocyklowe Mistrzostwa Świata.

Polsat Sport Fight HD

LCN 210

Polsat Sport Fight poświęcony jest sportom walki. Ofertę tworzą głównie ekscytujące pojedynki stoczone w ringu podczas największych gal: Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO czy TOP Rank.

E-Sport HD

LCN 220

E-SPORT to pierwsza w Polsce telewizja dla graczy nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na tematy bliskie sportom elektronicznym.

Fightbox HD

LCN 228

To kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo czy zapasy. Zobaczymy tu relacje z mistrzostw lig i federacji z USA, Europy i Japonii.

Fight Klub HD

LCN 229

To unikalny, pierwszy w Polsce kanał w całości dedykowany sportom walki.

BBC Brit HD

LCN 701

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy - motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

Paramount HD

LCN 121/323

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

AXN White

LCN 309

Kanał emituje kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe i filmowe. Kanał zaskakuje i wciąga dzięki połączeniu szczypty kryminału z intrygą oraz inspirującymi historiami.

Polsat Film HD

LCN 316

Polsat Film oferuje swoim widzom najlepsze filmy. Każdego wieczoru można oglądać inny gatunek filmowy.

FOX HD

LCN 320

FOX to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze seriale pochodzące z amerykańskich wytwórni. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki, nawet kilkanaście godzin po premierze w USA.

Romance TV HD

LCN 321

Najbardziej kobiecy kanał w Polsce. Stacja oferuje najlepsze europejskie filmy i seriale o wielkich uczuciach. Widzowie mogą poznać historie pełne namiętnej miłości, magicznego romantyzmu i zazdrości.

Sundance Channel HD

LCN 335

Amerykański kanał filmowy posiadający w ofercie produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, seriale i programy informacyjne na temat kina.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

MTV Live HD

LCN 602

Na ofertę programową kanału składają się koncerty, relacje z imprez MTV i programy rozrywkowe.

Belsat TV

LCN 817

Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

LRT Lituanica

LCN 820

Kanał jest poświęcony głównie Litwinom mieszkającym poza Litwą.

Eleven Sport

Sport Klub

LCN 223

Sportklub to wyjątkowy kanał sportowy, który zrzesza fanów sportów z całej Europy Środkowej. Kanał oferuje m.in. mecze piłki nożnej i koszykówki, ale siatkówki.

Fight Klub

LCN 229

Fightklub to unikalny, pierwszy w Polsce kanał w całości dedykowany sportom walki. FightKlub prezentuje najlepsze wydarzenia ze świata sportów walki: fascynujące gale, elektryzujące pojedynki i zaciętą sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

Eleven Sport 3

LCN 232

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Eleven Sport 2

LCN 231

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Eleven Sport 1

LCN 230

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Canal + Prestige

Canal + Dokument

LCN 515

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia.

Canal + Film

LCN 373

Ramówka kanału kierowana jest dla całej rodziny i stanowią ją głównie programy edukacyjne, filmy i seriale oraz kreskówki. Sporadycznie w ramówce stacji pojawiają się transmisje koncertów.

Canal + Family

LCN 372

Treści Canal + Family kierowane są dla całej rodziny. To głównie programy edukacyjne, filmy i seriale fabularne oraz kreskówki. Zdarzają się też transmisje koncertów.

Canal + 1

LCN 371

Stacja powstała z myślą o widzach, którzy nie zdążą na premierową emisję programy w CANAL+. CANAL+ 1 jest polskim odpowiednikiem francuskiego Canal+ Décalé. Canal+ Film Kanał tematyczny emitujący filmy i seriale. Jest pierwszym kanałem tematycznym poszerzającym ofertę stacji Canal+.

Canal + Premium

LCN 370

Canal + Sport 2

LCN 213

Kanał o tematyce sportowej, w którym pojawiają się nie tylko transmisje m.in. meczów piłkarskich, ale także programy sportowe, wywiady i reportaże.

Canal + Sport

LCN 212

Kanał o tematyce sportowej, w którym pojawiają się nie tylko transmisje m.in. meczów piłkarskich, ale także programy sportowe, wywiady i reportaże.

Canal + Seriale

LCN 374

Kanał tematyczny z grupy kanałów Canal+, powstały w wyniku przekształcenia kanału Canal+ Film 2. W ramówce stacji znajdują się filmy i seriale fabularne. Jest polskim odpowiednikiem francuskiego Canal+ Séries.

HBO HD

HBO 3

LCN 342

HBO Comedy to trzeci kanał telewizyjny należący HBO. Od 1 stycznia 2008 roku można go oglądać a platformie nc+, Cyfrowym Polsacie oraz wybranych sieciach kablowych W HBO Comedy emitowane są filmy i seriale komediowe, a także odcinki wielokrotnie nagradzanego "HBO na stojaka, czy „ Najgorszy tydzień w moim życiu”. 7 marca 2011 roku uruchomiona została wersja w wysokiej rozdzielczości kanału.

HBO 2

LCN 341

H2 uzupełnia ofertę stacji History i nadaje programy dokumentalne o tematyce naukowej, motoryzacyjnej i inżynierii. Kanał nadaje w ramach tzw. europejskiego feedu - jeden kanał z odrębnymi tłumaczeniami na poszczególne rynki - obejmującego 5 krajów nordyckich (Szwecję, Norwegię, Finlandię, Danię, Islandię) i Polskę.

HBO

LCN 340

To pierwsza stacja filmowa premium na rynku. Od 1 stycznia 2008 r platforma Cyfra+ straciła wyłączność na kanały HBO, w wyniku czego kanały znalazły się też na innych platformach, m.in. nz Platformie cyfrowej n oraz Cyfrowym Polsacie. Do pewnego czasu HBO transmitowała też wiele walk boksu zawodowego. Dostępna jest głównie przez sieci kablowe. W wersji HD została uruchomiony 20 marca 2008 roku.

Cinemax

Cinemax

LCN 360

Kanał Cinemax prezentuje amerykańskie kino niezależne i artystyczne, a także kino europejskie, azjatyckie i latynoamerykańskie.

Cinemax 2

LCN 361

Cinemax 2 to kanał telewizyjny nadawany przez HBO Europe. Retransmituje cały program kanału Cinemax z 24-godzinnym opóźnieniem. Kanały Cinemax i Cinemax 2 zwykle dostępne są w tym samym pakiecie. Na polskim rynku Cinemax 2 pojawił się z początkiem listopada 2005 roku wpierw w ofercie Cyfrowego Polsatu, a rok później także na platformie n oraz Cyfrze+. Podobnie jak Cinemax i Cinemax HD nie emituje reklam.

Fan Club

Reality Kings TV

LCN 909

Brazzers TV Europe

LCN 906

Blue Hustler

LCN 903

Adult Channel

LCN 905

Hustler TV

LCN 904

Private TV

LCN 907

Fight Klub

LCN 229

Fightklub to unikalny, pierwszy w Polsce kanał w całości dedykowany sportom walki. FightKlub prezentuje najlepsze wydarzenia ze świata sportów walki: fascynujące gale, elektryzujące pojedynki i zaciętą sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

*Stan na dzień: 1 stycznia 2023 r.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.