ZALOGUJ SIĘ

Do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

Lista kanałów

Pakiet StartBox

65 kanałów

56,37 zł/mies

Pakiet MiniBox

100 kanałów

61,37 zł/mies

Pakiet SuperBox

138 kanałów

71,37 zł/mies

Pakiet MaxBox

157 kanałów

91,37 zł/mies

Pakiet Eleven Sport

3 kanałów

14,99 zł/mies

Pakiet Canal + Prestige

8 kanałów

49,99 zł/mies

Pakiet HBO HD

3 kanałów

29,99 zł/mies

Pakiet Cinemax

2 kanałów

10,00 zł/mies

Pakiet Fan Club

6 kanałów

14,99 zł/mies

StartBox

TTM

LCN 1

Lokalny serwis informacyjny.

CHOPIN Info

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym emitowane się obrazy z kamer widokowych miejscowości nadmorskich .

CHOPIN Extra

LCN 3

Kanał emitujący zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Regionalny program Telewizji Polskiej skupiający się na głównych zagadnieniach regionu.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

TV 4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

TVP Info HD

LCN 100

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

WP HD

LCN 25

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Tele 5 HD

LCN 210

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 356

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej.

TVN Turbo HD

LCN 302

Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

Eurosport HD

LCN 507

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Cartoon Network HD

LCN 702

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 710

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 600

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 23

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 319

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 105

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 101

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 900

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

MiniBox

TTM

LCN 1

Lokalny serwis informacyjny.

CHOPIN Info

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym emitowane się obrazy z kamer widokowych miejscowości nadmorskich .

CHOPIN Extra

LCN 3

Kanał emitujący zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Regionalny program Telewizji Polskiej skupiający się na głównych zagadnieniach regionu.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

TV 4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

France 24

LCN 908

Najświeższe wiadomości na żywo z Francji 24/7 w języku angielskim.

TVP Info HD

LCN 100

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

WP HD

LCN 25

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Tele 5 HD

LCN 210

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVS HD

LCN 356

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej.

TVN Turbo HD

LCN 302

Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

Eurosport HD

LCN 507

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Cartoon Network HD

LCN 702

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 710

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 600

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 23

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 319

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 105

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 101

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 900

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

FOOD Network HD

LCN 303

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 401

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 516

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 508

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport 3

LCN 514

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 304

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 202

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 212

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

NOVELAS+1 HD

LCN 235

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 218

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 229

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 231

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Cartoonito HD

LCN 707

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 712

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 329

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 405

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 619

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 613

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 309

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

E! Entertainment HD

LCN 314

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso TV

LCN 902

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 927

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 920

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 560

Playboy TV to kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

Discovery Life HD

LCN 306

Kanał rozrywkowy, oferujący treści łatwe i atrakcyjne w odbiorze. Obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, można zobaczyć fascynujące pozycje o charakterze lifestyle.

ID Polska HD

LCN 409

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

SuperBox

TTM

LCN 1

Lokalny serwis informacyjny.

CHOPIN Info

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym emitowane się obrazy z kamer widokowych miejscowości nadmorskich .

CHOPIN Extra

LCN 3

Kanał emitujący zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Regionalny program Telewizji Polskiej skupiający się na głównych zagadnieniach regionu.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

TV 4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

UA TV

LCN 932

Kanał zapewniający dostęp do bieżących informacji z Ukrainy. Program w języku Ukraińskim.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

France 24

LCN 908

Najświeższe wiadomości na żywo z Francji 24/7 w języku angielskim.

TVP Info HD

LCN 100

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

WP HD

LCN 25

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Tele 5 HD

LCN 210

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

Polsat News Polityka

LCN 104

Programy poświęcony polskiej polityce. Transmisje na żywo obrady Sejmu, Senatu, komisji śledczych i konferencje prasowe ugrupowań politycznych.

TVS HD

LCN 356

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej.

TVN Turbo HD

LCN 302

Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

Eurosport HD

LCN 507

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Cartoon Network HD

LCN 702

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 710

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 600

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 23

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 319

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 105

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 101

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 900

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

FOOD Network HD

LCN 303

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 401

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 516

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 508

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport 3

LCN 514

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 304

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 202

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 212

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

NOVELAS+1 HD

LCN 235

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 218

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 229

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 231

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Cartoonito HD

LCN 707

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 712

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 329

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 405

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 619

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 613

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 309

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

E! Entertainment HD

LCN 314

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso TV

LCN 902

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 927

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 920

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 560

Playboy TV to kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

Comedy Central HD

LCN 232

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Polsat Comedy Central Extra HD

LCN 233

Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVP Rozrywka HD

LCN 132

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

TVC HD

LCN 357

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Polsat Sport 1

LCN 511

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Golf Channel HD

LCN 510

Polski telewizyjny kanał tematyczny o golfie na licencji NBCUniversal oraz PGA Tour.

Sport Klub HD

LCN 223

Kanał sportowy o europejskim zasięgu. Odbiorcy znajdą tu głównie programy skupiające się na grach zespołowych. Stacja transmituje wydarzenia koszykarskie oraz rozgrywki piłkarskie.

Ale Kino+ HD

LCN 303

Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

Epic Drama HD

LCN 211

Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

AXN

LCN 200

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

FilmBoxFamily

LCN 234

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

Disney Junior

LCN 711

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Junior Music HD

LCN 715

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

Discovery Life HD

LCN 306

Kanał rozrywkowy, oferujący treści łatwe i atrakcyjne w odbiorze. Obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, można zobaczyć fascynujące pozycje o charakterze lifestyle.

Discovery Science HD

LCN 406

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Animal Planet HD

LCN 507

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Polsat Doku HD

LCN 423

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

BBC Earth HD

LCN 407

Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Planete+HD

LCN 400

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Polsat Viasat History HD

LCN 419

Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

Polsat Viasat Nature HD

LCN 417

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

DocuBox HD

LCN 413

DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

CBS Reality HD

LCN 305

Oferta programowa obejmuje filmy dokumentalne i seriale kryminalne ukazujące prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 418

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

MTV 00s

LCN 605

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

STARTS TV HD

LCN 608

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Music BOX HD

LCN 622

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MTV 90s

LCN 601

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

MTV 80s

LCN 606

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

BBC Lifestyle HD

LCN 322

Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

ID Polska HD

LCN 409

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

CANAL+ Domo HD

LCN 318

Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Active Family HD

LCN 713

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

Red Carpet TV HD

LCN 327

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TV Republika HD

LCN 120

Sprawdź najnowsze wiadomości z kraju, świata i oglądaj na żywo.

TVP Sport HD

LCN 519

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

BBC Brit HD

LCN 323

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy - motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

Paramount HD

LCN 219

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

MaxBox

TTM

LCN 1

Lokalny serwis informacyjny.

CHOPIN Info

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym emitowane się obrazy z kamer widokowych miejscowości nadmorskich .

CHOPIN Extra

LCN 3

Kanał emitujący zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Regionalny program Telewizji Polskiej skupiający się na głównych zagadnieniach regionu.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje.

TV 4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 133

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 134

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

UA TV

LCN 932

Kanał zapewniający dostęp do bieżących informacji z Ukrainy. Program w języku Ukraińskim.

Super Polsat HD

LCN 622

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

France 24

LCN 908

Najświeższe wiadomości na żywo z Francji 24/7 w języku angielskim.

TVP Info HD

LCN 100

Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

WP HD

LCN 25

Codziennie świeży i przejrzysty program telewizyjny dla kanału Tele 5 jak i wielu innych. Wejdź i zobacz co ciekawego w TV!

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

Nick Music

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Tele 5 HD

LCN 210

Telewizja Tele 5 to ogólnotematyczna stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym, promowana hasłem „Piątka. Moc rozrywki”.

Polonia 1

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

Polsat News Polityka

LCN 104

Programy poświęcony polskiej polityce. Transmisje na żywo obrady Sejmu, Senatu, komisji śledczych i konferencje prasowe ugrupowań politycznych.

TVS HD

LCN 356

TVS – pierwsza polskojęzyczna regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

TVN 24 BIS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Sieć polskich publicznych telewizyjnych kanałów regionalnych tworzonych przez 16 oddziałów terenowych Telewizji Polskiej.

TVN Turbo HD

LCN 302

Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

NOWA TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

Eurosport HD

LCN 507

Działa kilka stacji telewizyjnych z naciskiem na sport.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Stopklatka HD

LCN 317

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Cartoon Network HD

LCN 702

Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Disney Channel HD

LCN 710

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

MTV Polska HD

LCN 600

Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

Eska TV

LCN 23

ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

Polo TV

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

CANAL+ Kuchnia HD

LCN 319

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Polsat News 2 HD

LCN 105

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

Biznes 24 HD

LCN 101

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

CNN

LCN 900

CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

FOOD Network HD

LCN 303

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Travel Channel HD

LCN 401

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Canal+ Sport 5 HD

LCN 516

Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Eurosport 2 HD

LCN 508

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

Polsat Sport 3

LCN 514

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Motowizja HD

LCN 304

Twoja telewizja motoryzacyjna. Rajdy samochodowe, wyścigi, żużel, drift i wiele innych. Poczuj zapach benzyny!

AXN Black

LCN 202

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

13 Ulica HD

LCN 313

13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

Warner TV HD

LCN 212

Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

NOVELAS+1 HD

LCN 235

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

AMC HD

LCN 218

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

CBS Europa HD

LCN 229

Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Polsat Seriale

LCN 231

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Scifi Universal

LCN 336

Kanał telewizyjny, należący do koncernu NBCUniversal i nadający filmy, seriale oraz programy fantastycznonaukowe, fantasy i horrory.

Cartoonito HD

LCN 707

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney XD

LCN 712

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

DTX HD

LCN 329

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Discovery Historia

LCN 405

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Power TV HD

LCN 619

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

Antena HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

Polsat Music HD

LCN 613

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

TLC HD

LCN 309

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

E! Entertainment HD

LCN 314

Twoje źródło wiadomości rozrywkowych, celebrytów, wiadomości o celebrytach i plotek o gwiazdach.

Bloomberg

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Espreso TV

LCN 902

Ukraińska telewizja internetowa, informująca o zdarzeniach w Ukrainie.

RTL

LCN 927

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Pro7

LCN 920

PRO TV to rumuńska ogólnodostępna sieć telewizyjna

Playboy TV

LCN 560

Playboy TV to kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych.

Comedy Central HD

LCN 232

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Polsat Comedy Central Extra HD

LCN 233

Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVP Rozrywka HD

LCN 132

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

TVC HD

LCN 357

Niemiecka telewizja. Wiadomości, najciekawsze programy telewizyjne, wiadomości o gwiazdach, a także informacje dotyczące stylu życia i porady.

Polsat Sport 1

LCN 511

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Golf Channel HD

LCN 510

Polski telewizyjny kanał tematyczny o golfie na licencji NBCUniversal oraz PGA Tour.

Sport Klub HD

LCN 223

Kanał sportowy o europejskim zasięgu. Odbiorcy znajdą tu głównie programy skupiające się na grach zespołowych. Stacja transmituje wydarzenia koszykarskie oraz rozgrywki piłkarskie.

Ale Kino+ HD

LCN 303

Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

Epic Drama HD

LCN 211

Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

AXN

LCN 200

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

AXN Spin

LCN 220

AXN Spin oferuje tytuły skierowane do najmłodszej grupy widzów kanałów AXN. Kanał przenosi widzów do równoległych światów, pełnych tajemnic, zagadek i istot nadprzyrodzonych.

FilmBoxFamily

LCN 234

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

Disney Junior

LCN 711

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Junior Music HD

LCN 715

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

Discovery Life HD

LCN 306

Kanał rozrywkowy, oferujący treści łatwe i atrakcyjne w odbiorze. Obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, można zobaczyć fascynujące pozycje o charakterze lifestyle.

Discovery Science HD

LCN 406

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Animal Planet HD

LCN 507

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Polsat Doku HD

LCN 423

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

BBC Earth HD

LCN 407

Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Planete+HD

LCN 400

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Polsat Viasat History HD

LCN 419

Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

Polsat Viasat Nature HD

LCN 417

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

DocuBox HD

LCN 413

DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

CBS Reality HD

LCN 305

Oferta programowa obejmuje filmy dokumentalne i seriale kryminalne ukazujące prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 418

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

MTV 00s

LCN 605

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

STARTS TV HD

LCN 608

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Music BOX HD

LCN 622

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MTV 90s

LCN 601

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

MTV 80s

LCN 606

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

BBC Lifestyle HD

LCN 322

Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

ID Polska HD

LCN 409

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

CANAL+ Domo HD

LCN 318

Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Active Family HD

LCN 713

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

Red Carpet TV HD

LCN 327

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TV Republika HD

LCN 120

Sprawdź najnowsze wiadomości z kraju, świata i oglądaj na żywo.

Da Vinci HD

LCN 420

Stacja, której głównym odbiorcą są dzieci i młodzież. Porusza tematykę przyrodniczą, społeczną, o naukach społecznych i naukach o Ziemi. Nadaje filmy dokumentalne i magazyny naukowe.

Nicktoons HD

LCN 708

Oferta programowa przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Nick Jr

LCN 415

Nick Jr. to kanał tematyczny dla najmłodszych widzów. Na antenie można obejrzeć pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją.

Top Kids HD

LCN 713

To polski tematyczny kanał telewizyjny skierowany do dzieci i młodzieży, emitujący klasyczne seriale animowane.

Duck TV

LCN 704

Stacja skierowana do najmłodszych dzieci, w wieku od 6 do 36 miesiąca życia, a także ich rodziców. Oferta programowa obejmuje animacje oraz krótkie bajki rysunkowe.

Polsat Jim Jam

LCN 705

Stacja dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Przedszkolaki mogą tutaj oglądać programy edukacyjne, rozrywkowe i przygodowe.

TVP Sport HD

LCN 519

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Polsat Sport 2

LCN 512

Polsat Sport Extra oferuje widzom mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP czy Motocyklowe Mistrzostwa Świata.

Polsat Sport Fight HD

LCN 515

Polsat Sport Fight poświęcony jest sportom walki. Ofertę tworzą głównie ekscytujące pojedynki stoczone w ringu podczas największych gal: Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO czy TOP Rank.

E-Sport HD

LCN 709

E-SPORT to pierwsza w Polsce telewizja dla graczy nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na tematy bliskie sportom elektronicznym.

Fightbox HD

LCN 501

To kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo czy zapasy. Zobaczymy tu relacje z mistrzostw lig i federacji z USA, Europy i Japonii.

Fight Klub HD

LCN 509

To unikalny, pierwszy w Polsce kanał w całości dedykowany sportom walki.

BBC Brit HD

LCN 323

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy - motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

Paramount HD

LCN 219

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

AXN White

LCN 201

Kanał emituje kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe i filmowe. Kanał zaskakuje i wciąga dzięki połączeniu szczypty kryminału z intrygą oraz inspirującymi historiami.

Polsat Film HD

LCN 206

Polsat Film oferuje swoim widzom najlepsze filmy. Każdego wieczoru można oglądać inny gatunek filmowy.

FX HD

LCN 221

FOX to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze seriale pochodzące z amerykańskich wytwórni. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki, nawet kilkanaście godzin po premierze w USA.

Romance TV HD

LCN 230

Najbardziej kobiecy kanał w Polsce. Stacja oferuje najlepsze europejskie filmy i seriale o wielkich uczuciach. Widzowie mogą poznać historie pełne namiętnej miłości, magicznego romantyzmu i zazdrości.

Sundance TV HD

LCN 335

Amerykański kanał filmowy posiadający w ofercie produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, seriale i programy informacyjne na temat kina.

MTV Live HD

LCN 616

Na ofertę programową kanału składają się koncerty, relacje z imprez MTV i programy rozrywkowe.

Belsat TV

LCN 912

Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Eleven Sport

Eleven Sport 3

LCN 506

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Eleven Sport 2

LCN 504

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Eleven Sport 1

LCN 503

Piłka nożna na najwyższym poziomie. Najlepsze ligi Europy w jakości HD. Mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, portugalskiej czy Pucharu Anglii i Niemiec.

Canal + Prestige

Canal + Dokument

LCN 805

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia.

Canal + Film

LCN 802

Ramówka kanału kierowana jest dla całej rodziny i stanowią ją głównie programy edukacyjne, filmy i seriale oraz kreskówki. Sporadycznie w ramówce stacji pojawiają się transmisje koncertów.

Canal + Family

LCN 804

Treści Canal + Family kierowane są dla całej rodziny. To głównie programy edukacyjne, filmy i seriale fabularne oraz kreskówki. Zdarzają się też transmisje koncertów.

Canal + 1

LCN 801

Stacja powstała z myślą o widzach, którzy nie zdążą na premierową emisję programy w CANAL+. CANAL+ 1 jest polskim odpowiednikiem francuskiego Canal+ Décalé. Canal+ Film Kanał tematyczny emitujący filmy i seriale. Jest pierwszym kanałem tematycznym poszerzającym ofertę stacji Canal+.

Canal + Premium

LCN 800

Canal + Sport 2

LCN 807

Kanał o tematyce sportowej, w którym pojawiają się nie tylko transmisje m.in. meczów piłkarskich, ale także programy sportowe, wywiady i reportaże.

Canal + Sport

LCN 806

Kanał o tematyce sportowej, w którym pojawiają się nie tylko transmisje m.in. meczów piłkarskich, ale także programy sportowe, wywiady i reportaże.

Canal + Seriale

LCN 803

Kanał tematyczny z grupy kanałów Canal+, powstały w wyniku przekształcenia kanału Canal+ Film 2. W ramówce stacji znajdują się filmy i seriale fabularne. Jest polskim odpowiednikiem francuskiego Canal+ Séries.

HBO HD

HBO 3

LCN 812

HBO 3 nadaje produkcje własne HBO, pochodzące z amerykańskiej wersji kanału jak i jego lokalnych wersji. Są to zarówno filmy fabularne jak i pełne sezony seriali HBO.

HBO 2

LCN 811

HBO2 to najlepsze filmy, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty i koncerty gwiazd muzyki. Zróżnicowanie to znak firmowy kanału HBO2. W HBO2 wielbiciele seriali, dokumentów i koncertów znajdą nie tylko nowe, dogodne godziny emisji, ale również maratony seriali i wydarzenia specjalne związane z tymi produkcjami.

HBO

LCN 810

HBO HD to kanał premier filmowych w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. HBO HD to największe hity filmowe prezentowane w rozdzielczości High Definition. To rewelacyjne, żywe kolory i najwyższa jakość obrazu. Program kanału HBO HD jest identyczny jak głównego kanału HBO.

Cinemax

Cinemax

LCN 216

Kanał Cinemax prezentuje amerykańskie kino niezależne i artystyczne, a także kino europejskie, azjatyckie i latynoamerykańskie.

Cinemax 2

LCN 217

Cinemax 2 to kanał telewizyjny nadawany przez HBO Europe. Retransmituje cały program kanału Cinemax z 24-godzinnym opóźnieniem. Kanały Cinemax i Cinemax 2 zwykle dostępne są w tym samym pakiecie. Na polskim rynku Cinemax 2 pojawił się z początkiem listopada 2005 roku wpierw w ofercie Cyfrowego Polsatu, a rok później także na platformie n oraz Cyfrze+. Podobnie jak Cinemax i Cinemax HD nie emituje reklam.

Fan Club

Brazzers TV Europe

LCN 555

Kanał prezentujący wyselekcjonowane produkcje erotyczne uznanych studiów filmowych.

Reality Kings TV

LCN 557

Blue Hustler

LCN 554

Najbardziej prestiżowa rozrywka w wersji softcore dla dorosłych. Treści prowokujące i skierowane zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet.

Adult Channel

LCN 905

Hustler TV

LCN 558

Kanał z filmami dla dorosłych w wersji softcore. Zawartość programowa stacji jest prowokująca i skierowana zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet.

Private TV

LCN 559

*Stan na dzień: 1 stycznia 2023 r.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

588 588 444

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.